TIRANE

Sot në familjen e futbollistit, Taulant Xhaka, është një ditë e veçantë. Bashkëshortja e tij, Arbnora Nuredini feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk ka munguar një dedikim tepër emocionues nga Xhaka.

Ai ka publikuar në Instagram një foto nga dita e tyre e dasmës dhe e ka shoqëruar me disa fjalë shumë të bukura.

“Urime ditëlindjen gjithçka e imja. Të dua jeta ime”, ka shkruar futbollisti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb