Aurela Basha ka postuar një foto shumë familjare dhe të përzemërt të liderit të opozitës, Lulzim Basha i cili përtej politikës është dhe një bashkëshort, familjar, por mbi të gjitha baba i dy vajzave.

Në foto duket Basha i cili i lexon një libër vajzës së tij teksa ajo e dëgjon me vëmendje.

Nga ana tjetër bashkëshortja Aurela Basha shkruan se sonte lideri i PD ishte në kohë për t’i lexuar vajzës librin e preferuar.

 

STATUSI NGA AURELA BASHA

Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar 😍📖

@lulzimbashapd #gocaebabit #viktoria #bedtimestories

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb