Bashkia e Tiranës është e vendosur për të vënë rregull sa i përket mbajtjes pastër të qytetit nga ata që urnojnë vend e pa vend në hapësira publike. Edhe sot kanë vijuar gjobat, pas tre rasteve të para dje, për tre qytetarë që urinonin në urën e Lumit të Lanës.

(m.k/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: