Deputetja Arta Dade dhe deputeti Alfred Peza kanë shkëmbyer batuta në Komisionin e Medias ditën e sotme. 

Teksa Peza u fut në sallë, Dade e falënderoi për pjesmarrjen duke i thënë se bëri mirë që erdhi pasi në të kishte vetëm gra. Peza ia ktheu se mund ta përballonte situatën bashkë me kolegun Balla. Mirëpo ja çfarë ndodhi më pas.

BATUTAT
Alfred Peza: Besoj që biem të gjithë dakord që unë dhe kolegu Balla kemi kapacitetet për të përballuar dhe kompensuar situatën.
Arta Dade: Joooo. Nuk besoj të jeni aq të fuqishëm!
Alfred Peza: Epo tani, me provë është kjo punë!

(Panorama/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: