TIRANË

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar me një batutë pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama se do jetë vetë de jure ministër i Jashtëm pasi Presidenti i Republikës Ilir Meta nuk dekretoi shkarkimin e Ditmir Bushatit nga ky post dhe nuk pranoi propozimin e shefit të qeverisë për Gent Cakaj në këtë post.

Megjithatë Manjani thotë se kjo batutë, që e cilëson të ditës nuk është e tija.
“Batuta e ditës (jo e imja): Cakaj nuk kishte certifikatë sigurie, ky tjetri s’ka certifikatë shëndetësie.??”, shkruan Manjani.

Manjani Fb
Manjani Fb

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb