Janë këto të gjithë përbërësit e serialit televiziv ‘Bayëatch’, që ka mbajtur të mbërthyer para ekranit breza të tërë dhe që pikërisht sot feston 30 vjetorin. 23 prill 1989 nisi për herë të parë në televizionin Amerikan pjesa e parë e filmit.

Pamela Anderson, Carmen Electra dhe David Hasselhoff, ishin tre personazhet kryesore, që shumë shpejt u bënë heronjtë e vërtetë të televizionit. Seritë, që tregonin dashuritë dhe aventurat që lidheshin me grupin e rojeve bregdetare më të famshëm të të gjitha kohërave, Los Angeles County Lifeguards, u transmetua deri në 2001.

Në 2007 seritë vazhduan me Zac Efron, Dëayne Johson dhe Alexandra Daddario. Ja një galeri si ishin dhe si duken sot personazhet e serive të Baywatch.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb