Lajmi i këtyre ditëve në showbiz padyshim që ka qenë ndarja e bujshme e Beatrix dhe Donaldit. Teksa ditën e djeshme nëpërmjet postimeve Trixa tregoi se i kishte dhënë fund lidhjes me Donaldin, një detaj duket se po i nxjerr zbuluar të dy.

Mesa duket nëpër rrjet, po qarkullon një foto që këngëtarja postoi ditën e djeshme në ‘story’ e cila duket që ka veshur të njëjtën xhaketë si të Donaldit kur ishte në finale.

Pra kjo na bën te dyshojmë se dyshja nuk janë ndare ose foto e Trixes është shkrepur gjate kohës që kanë qenë bashke, ose thjesht xhaketa është një rastësi.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: