TIRANE

Beatrix duket se po e përjeton shumë keq nominimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Sot, Beatrix ka nisur të qajë nga frika se në spektaklin e së premtes do të eleminiohet.

Pranë saj qëndronte Arjola dhe Monika të cilat i thonin se nuk do ikë asgjëkundi, por lotët e Beatrix tregonin se ajo ka bindjen që të premten do lërë shtëpinë.

Në nominim janë Einxhel, Donaldi dhe Beatrix, njëri prej të cilëve do largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: