Që kur u bë pjesë e BBV Beatrix Ramosaj ka përjetuar emocione të ndryshme brenda shtëpisë së famshme.

Beatrix po e përjeton rëndë nominimin e Dagz me të cilin është mjaft e lidhur shoqërisht.

Madje ajo është deklaruar se nëse Dagz del do të dalë edhe ajo.

Të njëjtin shqetësim ka ndarë edhe mbrëmë me Einxhel teksa po shijonin një darkë festive.

Duke vallëzuar së bashku, Beatrix e përlotur shprehu se nuk e imagjinonte dot shtëpinë pa prezencën e Dagzit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: