Në një intervistë për “Ora Verore”, këngëtarja dhe ish-moderatorja e Big Brother mjaft e përfolur, Beatrix Ramosaj, tha se ndihet më e frymëzuar se kurrë, ndërsa shtoi se po punon për projekte të reja.

Beatrix Ramosaj: Jam më e frymëzuar se kurrë, më e angazhuar se kurrë, projektet janë të shumta po punoj shumë. Jam e rrethuar me shumë dashuri, jo vetëm nga familja e miqtë por edhe nga publiku. Dua të veçojë mbështetësit e mi.

Ramosaj ekskluzivisht, ka komentuar dhe për ribashkimin e Bora Zemani dhe Donald Veshajt, duke thënë se i vjen mirë që ka ndodhur një gjë e tillë.

Feride Kuqi: Çfarë mendimi ke për ribashkimet e fundit që kanë ndodhur në showbizin shqiptar me disa personazhe?

Beatrix Ramosaj: Ribashkime të kujt?

Feride Kuqi: Po flitet gjithandej për Donald dhe Bora?

Beatrix Ramosaj: A shumë mirë gëzohem, më vjen mirë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb