“Duhet të jesh unike, ndryshe dhe të shkëlqesh me dritën tënde’. S’mund të ishte askush tjetër veç asaj, Lady Gaga, imazhi i zgjedhur nga Valentino për parfumin e ri ‘Voce Viva’, një parfum kushtuar universit femëror. Një ftesë për tu shprehur lirshëm dhe për të ju drejtuar çdo femre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

‘Doja një esencë pa kohë, por të papritur, për të krijuar një emocion të ri mbi veshjet’, ka shpjeguar Pierpaolo Piccioli, drejtori krijues i brandit të famshëm.

Valentino Beauty ka punuar me Mjeshtërit Honorine Blanc dhe Amandine Clerc Marie për të krijuar një parfum me lule. E ndërtuar në tre kohë, duke ju referuar kodeve Color, Cool, Couture, ‘Voce Viva’ ka për qëllim të zbulojë fytyrat e ndryshme të çdo femre të realizuar, rrezatuese dhe besimplotë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb