Bebe Rexha ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj transparente.

Ajo është paraqitur në festën e lançimit të albumit të saj të ri, me një fustan transparent që i zbulonte më shumë seç duhet format trupore. Fustani i shqiptares, ishte dizanjuar nga “Jean Paul Gaultier, e më parë, një stilit ë njëjtë ka përdorur dhe Kim Kardashian.

Në këtë dalje në publik, Bebe i la flokët e saj bionde të lëshuara para njërës shpatull, teksa në sy ra dhe makijazhi i veçantë që kishte aplikuar në tipare. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: