Bebe Rexha shfaqet duke vallëzuar dhe pranë postimit thotë se si me fitore si me humje ajo po feston.

Bebe Rexha ishte e nominuar në dy kategori në ”Grammy Awards’ mirëpo nuk arriti të marrë ndonjë çmim, për dallim prej Dua Lipës e cila mori dy çmime për dy kategoritë e nominuara.

Mirëpo kjo nuk e ka penguar aspak Beben e cila në Instagram i ka ndarë disa foto pas përfundimit të ‘Grammyt’ aty ku shihet duke hedhur vallen.

”Fituam apo humbëm ne festojmë. Sepse në zemrat tona ende jemi fitues (kështu të paktën mendon nëna ime)”, ka shkruar Bebe Rexha pranë postimit, foto në të cilat shihet duke u argëtuar shumë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb