Bebe Rexha, duket se ka nisur një lidhje të re me një djalë që ende mbetet mister.

  • foto galeri
  • foto galeri

‘Dailymail’ ka publikuar disa foto, ku këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare shfaqet në një treg ushqimor, në shoqërinë e një djali shume simpatik, të gjatë.

Në foto të dy duken shumë pranë njëri-tjetrit.

Bebe gjithmonë i ka mbajtur larg mediave lidhjet e saj të dashurisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb