SHBA
Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, ka treguar edhe një herë me krenari origjinën e saj shqiptare. Së fundmi ajo ka postuar në “Instastory” disa video, ku shfaqet duke kërcyer nën tingujt e muzikës popullore shqiptare.

32-vjeçarja ndau me më shumë se 10 milionë fansat e saj nga e gjithë bota, video ku duket teksa mëson miqtë e saj si të kërcejnë vallen e Rugovës.

Festa siç shihet dhe nga pamjet është zhvilluar në ambientet e shtëpisë së këngëtares dhe duket se shoqëria e saj po e shijon shumë muzikën popullore shqiptare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb