Bebe Rexha solli këngën “Baby I’m Jealous” në bashkëpunim me reperen e famshme Doja Cat një javë më parë dhe kënga e saj u bë menjëherë virale. Deri tani “Baby I’m Jealous” ka grumbulluar 20 milionë vieës dhe për të festuar shikueshmërinë e lartë të këngës Bebe Rexha pozoi me veshje provokuese.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja me origjinë shqiptare publikoi në rrjetet sociale një foto me një bluze të bardhë, me një prerje anësore që i zbulonte gjoksin bombastik.

“Duke festuar 20 milionë view në ‘Baby I’m Jelaous’, ju faleminderit”- shkroi ajo, krahas fotos ku duket mjaft joshëse.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: