Bebe Rexha dhe kompania ‘Adore Me’ lëshuan në treg një koleksion të brendshmesh në fillim të kësaj vere.

Këngëtarja e nominuar për “Grammy” ka realizuar një set fotografik mjaft provokues, për të promovuar të brendshmet që përfshijnë bashkëpunimin e saj më të ri me brendin e njohur.

Para bashkimit me markën, shikimi i llojeve të ndryshme të trupit të përfaqësuar në faqen e internetit të ‘Adore Me’ ishte diçka që e bëri këngëtaren e “In The Name of Love” të dëshironte të punonte me ta në radhë të parë.

  • foto galeri
  • foto galeri

“Dëgjoni, unë jam pro dashurisë për trupin dhe për mënyrën se si njerëzit duhet ta duan trupin e tyre, unë jam vërtet e madhe në dëshirën për ta përhapur atë”, i thotë Rexha

“Ka qenë një udhëtim për mua të mësoj se si ta dua veten dhe të pranoj veten dhe trupin në të cilin ndodhem. Unë me të vërtetë besoj se njerëzit e të gjitha formave dhe madhësive meritojnë të ndihen seksi”, thotë artistja shqiptare.

Kur bëhet fjalë për produktet e preferuara të Rexhës në koleksion, ajo nuk humbi kohë para se të zgjidhte disa nga ato më provokueset. Ajo thekson korsenë e quajtur ‘Axelle Contour’ si një nga produktet më të preferuara të saj nga koleksioni!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb