SHBA

Këngëtarja me origjinë shqiptare e ka mbajtur jetën e saj private larg vëmendjes së mediave dhe vetëm tani vendosi të zbulojë detaje të reja. 31-vjeçarja postoi një foto krah të dashurit të saj misterioz në ditën e tij të lindjes dhe i mbuloi fytyrën me një emoji zemre.

“Gëzuar ditëlindjen zemër,”- shkroi këngëtarja krahas fotos romantike. Dy muaj më parë, Bebe Rexha u fotografua në krahët e partnerit të saj në rrugët e Los Angeles.

Daily Mail shkruan se mashkullin misterioz në krahët e saj si kinematografi dhe producenti Keyan Safyari. Dhe data e lindjes së Keyan Safyarit përkon me datën që Bebe Rexha e uroi për ditëlindje.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb