Artistja shqiptare, Bebe Rexha është vendosur sërish në qendër të mediave. Së fundmi, ajo ka ndarë në rrjete sociale foto ku shihet mjaft joshëse.

Këngëtarja ka pozuar e veshur me një fustan të zi, që duhet pranuar që ia thekson më tepër linjat trupore. Këngëtarja tregon nëpërmjet fotove se ndodhet në Nju Jork, ku ka udhëtuar për të parë prindërit.

Kujtojmë se Bebe ka publikuar së fundmi dhe albumin e saj, të titulluar “Better Mistakes”, ndërsa ka premtuar për fansat se shumë shpejt do të vijnë edhe projekte të reja.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb