Bebe Rexha, është një nga artistet shqiptare më të famshme të botës. Ajo tashmë ka një karrierë të suksesshme, duke u renditur në top-listën e këngëtarëve më të ndjekur e pëlqyer në botë.

Ylli i muzikës përmes rrjeteve sociale, krahas projekteve merr vëmendje edhe me poza të ndryshme dhe paraqitje çdo herë me stil.

Në një foto të publikuar së fundmi, këngëtarja shihet tërë sharm dhe stil, në rrugët e qytetit, ndërsa fansat kanë shprehur pëlqimin e tyre me like dhe komente të shumta.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb