Si të mbulojmë rrathët e zinj poshtë syve dhe si të dukemi më të bukura edhe në karantinë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Me një video të ndarë në Instagram këngëtarja Bebe Rexha shfaqet pa make-up dhe pa filtra, me rrathët e zinj poshtë syve dhe jep këshilla si të përmirësojmë pamjen tonë me pak lëvizje.


Ylli I pop-it me origjinë shqiptare, nuk ka pasur kurrë problem të shfaqet natyrale, duke nxjerrë në pah defektet e saj dhe mbi të gjithë për të luftuar ‘Bodyshaming’, dhe publiku e duartroket dhe i bën elozhe origjinatetit të saj.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb