David dhe Victoria Beckam e kanë pritur më shumë gëzim lajmin e martesës së djalit të tyre të madh Brooklyn me Nicola Peltz.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Por asnjë nuk mund ta kuptonte deri ku arrinte lumturia e tyre, duke parë që ish futbollisti dhe fashion designer kanë vendosur ti dhurojnë çiftit një apartament në Londër. Ndër të tjera edhe djali i dytë i çiftit është në një lidhje dashurie me Mia Regan, prej rreth 14 muajsh.

Familja Beckham ka qenë gjithmonë shumë e lidhur, por pavarësisht këtij fakti Brooklyn ka vendosur të jetojë në SHBA. Për të garantuar një vend të mirë sa herë që ai të kthehet në Londër, mami dhe babi kanë vendosur ti blejnë një apartament në zonën lindore të kryeqytetit britanik.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb