Familja Beckham e gjitha e kompletuar, teksa në pasarelën e New York Fashion Week, sfilojnë krijimet e fundit të Vistorias.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

David nuk është shoqëruar vetëm nga fëmijët e tij, Harper, Cruz dhe Romeo, por edhe nga mamaja e tij Sandra dhe vjehrra Jackie.

Zonja Adams dhe zonja Beckham mbërritën së bashku në këtë event. Ato pozuan së bashku me Davidin që ishte më i qeshur se asnjëherë.

Edhe të vegjlit e shtëpisë ishte në qiellin e shtatë për ish Posh Spice, të cilët në rrjetin sociale shkruan “Krenar për ty mami’.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: