Në 8 Mars moderatorja Dojna Mema njoftoi lajmin se është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe partneri i saj, këngëtari Vlashent Staka, do të bëhen prindër për herë të parë, e ky lajm nuk kishte sesi të mos i gëzonte dhe përmbushte edhe më shumë zemrat e tyre.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Por si kanë reaguar familjarët e Dojnës kur e kanë marrë vesh këtë lajm?

Përmes kësaj videoje Dojna na i ka treguar të gjithë, teksa lotët e gëzimit nuk kanë munguar…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb