Ndonëse ata prej kohësh ishin në qendër të mediave për shkak të lidhjes së tyre tepër diskrete, siç lajme të mira vinë nga Seldi dhe Mimoza Shkodra.

Express shkruan se çifti sot fejohet. Menaxheri i Seldit, Avni Selimi bëri të ditur se fejesa do bëhet në Zvicër.

“Mimoza e Seldi do të fejohen sonte. Fejesa do të bëhet në Zvicër me një festë private me rrethin e ngushtë familjar”, ka thënë Selimi.49857-640-0-59e9fb985c3fb

49855-640-0-59e9fb6c0c4de
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: