Deputeti Kujtim Gjuzi habit sërish. Ai ka publikuar sot një foto në rrjetin social Facebook ku shfaqet me snajper.

Deputeti Gjuzi duket se ka ndaluar makinën në rrugë, afër Pogradecit dhe ka marrë shënjestër me snajper.

Nuk dihet cila është shënjestra, as qëllimi i fotos.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb