Ledri Vula ditë më parë bëri të ditur lajmin se u bë baba për herë të parë.

Ditë më pas, reperi i njohur ndau disa sekuenca nga kënga e re, të cilën do ta plasojë së shpejti në platformat digjitale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Ledri ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me një modele.

Që të dy pozonin nga një shtrat, kurse ajo çka tërhoqi vëmendje ishte se bukuroshja bionde ishte vetëm në të brendshme.

“Sot Sot Sot” titullohet prodhimtaria muzikore, që sipas tij do të lansohet të premten në ora 20:00.

Ndërkohë, “Si Baba” është hitit fundit nga Vula, që iu dedikua vajzës së tij, Poem Blu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: