Në muajt e fundit është folur shumë për Joao Pedro, por sulmuesi që Roberto Mancini beson se mund ti dhurojë një biletë për në Katar mund të jetë Mario Balotelli.

Sipas “Sky Sport”, trajneri “azzurr” është bindur për të grumbulluar sërish në përfaqësuese SuperMario. Mancini beson se Balotelli mund të jap një dorë në kombëtares duke parë dhe formën e mirë që po kalon me Adana Demirspor, 8 gola në 20 ndeshje.

Balo
Balo

Balotelli nuk luan për Italinë që nga 7 shtatori i 2018, por Mancini ka ndërmend ti jap dhe një shans të dytë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb