Behati Prinsloo po i çon fotot e shtatzënisë në një nivel tjetër më të guximshëm. Ish-engjëlli i Victoria’s Secret dha një paraqitje të shkurtër të fotove të saj me barkun rrumbullak në Instagram të martën.

“Fëmija # 3 💥”, shkroi ajo të tre fotot e saj në rrjetet sociale.

Në karuselin e parë, Prinsloo, 34 vjeç, kombinoi një tank të bardhë dhe të brendshme të ngjashme me një jakë të zezë dhe një kurorë Burger King ndërsa shijonte një kallam sheqeri.

“Mbretëresha më e lezetshme!!!! Të dua ❤️❤️❤️❤️,” komentoi Lily Aldrige, me Brooklyn Decker që e quajti modelen “bukuroshe”.

Prinsloo veshi një palë reçipet të bardhë sportive në postimin tjetër, duke balancuar një lodër My Little Pony në barkun e saj të zhveshur dhe duke vënë një maskë blu njëbrirësh.

Pamja e tretë e yllit në pritje të fëmijës së tretë përmbante të brendshme të zeza të prera, geta rrjete mbi gju dhe çizme luftarake në platformë. Ajo aksesoi me një ngjitëse aliene, një Ring Pop dhe syze fantastike.

Në shtator disa lajme qarkullonin se Prinsloo dhe bashkëshorti i saj, Adam Levine, janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë pasi mirëpritën vajzat Dusty, 6 dhe Gio, 4, respektivisht në 2016 dhe 2018.

Çifti e konfirmoi lajmin më vonë në të njëjtin muaj përmes Instagramit – megjithëse të dy morën një pushim nga postimi pas skandalit në rrjetin sociali të këngëtarit të Maroon 5.

Levine, 43 vjeç, u akuzua në shtator se kishte dërguar mesazheve flirtuese për shumë modele në Instagram, duke përfshirë Sumner Stroh, Alyson Rosef dhe Maryka.

Ai pranoi për mesazhet në mediat sociale, por mohoi të kishte një lidhje dashurie, gjatë një deklaratë të gjatë në Instagram.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb