Nuk ka nevojë të zhvishet Belen Rodriguez për të treguar format e saj seksi.
Teksa presim me padurim ta shohim në kinema me filmin e saj të ri ‘Non ce 2 senza te’, showgirli është shfaqur me një fustan lëkure ngjitur mbas trupin… nudo.
Format e saj shpërthyese dhe dekolteja e saj kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb