‘Arratisja’ në Greqi disa ditë më parë ishte vetëm antipasta, e asaj që do të ndodhte më pas në Milano. Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone janë tashmë çift.

Tgcom24 i ka fotografuar në një restorant të njohur meksikan në qendër të Milanos. Buzë që bashkohen përpara të gjithëve, kërcime të nxehta mbi tavolinë, ku mes pauzave të herëpashershme, të dy janë parë në pozicione me një taskë të lartë erotizmi.

Showgirli dhe piloti nuk e fshehin më lidhjen e tyre.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: