As pushimet në Mauritius me djalin Santiago, nuk kanë arritur ti heqin vellon e trishtimit në fytyrë Belen Rodriguez, pas ndarjes me Stefano De Martino.
Në fotot e realizuar nga revista ‘Chi’ ajo tregon format e saj të mrekullueshme në poza miqësore dhe sensuale. Ndërsa teksa kthehet në Itali ajo sfilon në pasarelë duke ‘harruar ‘ të brendshmet.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: