Nudo në shtrat, me një çarçaf të bardhë që i mbulon pjesët strategjike teksa përqafon një tufë me lule.

Kështu Belen Rodriguez ngacmon ndjekësit në Instagram, duke postuar foto që të lënë me gojë hapur. ‘Amanecer në Elvissa) shkruan, duke ndarë pamje nga shtrati, që të bëjnë të mendosh për një zgjim të ëmbël së bashku me Stefano de Martino.

Në Ibiza me bashkëshortin dhe djalin Santiago, Belen shijon momente qetësie në familje.

Por ajo nuk harron kurrë fansat e saj, që i josh dhe i provokon me foto të nxehta dhe foto familjare. Një familje e cila shumë shpejt mund të shtohet. Megjithatë tani për tani mbeten thjesht thashetheme, por kushedi ndoshta kjo buqetë lulesh fsheh diçka në bark.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: