Belen shijon ditën e Clirimit të Italisë në tokën amerikane, me një foto ku ka zbuluar dukshëm gjoksin.

Showgirli ndodhet në Los Angeles për punë dhe ndan me fansat ditarin e një seti fotografik të pushimeve të saj të shkurtra.

Në Milano ndër të tjera Stefano De Martino kujdeset për të voglin Santiago, ashtu si në foto.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: