MILANO-Belen Rodrigues dhe Andrea Iannone, janë një çift me një karakter të vështirë.
Nëse ai konsiderohet një ‘fanatik’ në përgatitjet e garave me makina, ajo është e hidhur në lidhje me fotografët, që e ndjekin kudo.
Pasi kanë bërë publike lidhjen e tyre, showgirli dhe piloti shëtisin nëpër rrugët e Milanos, duke u puthur dhe përqafuar, por sapo sheh fotografin Rodriguez ngre gishtin e mesit, si në fotot e publikuara nga Settimanale Nuovo.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: