Ajo ka marrë pjesë në mbrëmjen e solidariteti dhe i kthen shpinën politikës. Kështu Belen nuk ka qenë e pranishme në lokalin e saj milanez, ku ishte parashikuar një koktej me shtypin për kandidatin bashkiak Stefano Parisi, por shfaqet e bukur dhe trasparente në galanë e ‘Bocelli & Zanetti Night’ në Open Air Theatre në Expo. Të gjithë aparatet fotografik janë vetëm për të.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: