Thashethemet për një krizë mes çiftit tashmë janë shumë larg, sepse Belen dhe Stefano De Martino janë duke kaluar disa ditë pushimesh në Capri me familjen.

Të ftuar tek Vip Champion 2015, showgirli dhe balerini nuk kanë hezituar të dokumentojnë momentet e tyre të relaksit në Instagram.

Si një sirenë seksi ajo së bashku me Santiagon dhe Stefanon kanë pozuar në foto ku dukeshin një familje e lumtur. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: