Belen Rodriguez po kalon disa ditë pushimi në Ibiza me djalin Santiago, mamin Veronica, por mbi të gjitha me Andrea Iannone.
Relaks, banjo dielli dhe një foto hot buzë një pishine për shoëgirl-in që nxjerr në pah të pasmet.

‘Format më të bukura që kam parë ndonjëherë’ komenton piloti poshtë fotos dhe ajo që përgjigjet “@andreaiannone je i çmendur”. Në mbëmje çifti është sërish në pistë’…

Nuk ka krizë me Belen dhe Andrea Iannone, por shumë mirëkuptim. Belen merr rreze dielli buzë një pishine me një bikini shumë të vogël, duke lënë zbuluar të pasmet.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: