Duket se kapitulli me Stefano De Martino është mbyllur përfundimisht. Sipas Novella 2000 showgirli argjentinas Belen Rodrigues duket se do të shesë apartamentin luksoz, ku kanë jetuar së bashku në Milano, një vendim që duket se e ndan përgjithmonë Belen nga e kaluara.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: