‘Sytë e mi’ shkruan duke fotografuar nga afër mashkullin e saj.


Belen Rodrigues përforcon dashurinë e saj për Andrea Iannone, ndërsa në videon e fundit ajo shfaqet e zhveshur në set-in e ri fotografik.


Belen me të brendshme dhe disa foto ku shfaqet nudo provokon fansat të cilët çmenden duke i bërë komplimenta.
(da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: