Belen ndodhet në Amerika e Jugut ku po kalon disa ditë pushime, por nuk harron të zbavisë ndjekësit e saj me foto të nxehta.

Rodriguez shfaqet me bikini në fotot e fundit në Instagram duke treguar të pasmet e saj në rënë dhe buzë pishinës dhe në Story publikon një topless që të lë pa frymë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Show girli argjentinas mban gjoksin me dorë dhe përpiqet ta fshehë, por aq mjafton për ti bërë fansat të ëndërrojnë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb