Belen Rodriguez ndryshon rikthehet me flokët gështenjë. Shoë girl-ja argjentinase ka ndryshuar ngjyrën dhe me sa duket nga komentet ne rrjetet sociale, ndëkësve të saj i ka pëlqyer shumë kjo gjë.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: