Aktorja dhe modelja Belen Rodrigues është shumë aktive në rrjetet sociale ku poston foto seksi dhe provokuese. Së fundmi ajo ka pozuar nga shtrati gjysmë e zhveshur.
Sigurisht që ajo shquhet si një ndër femrat më seksi në planet dhe këtë na e ka treguar edhe me imazhe.

Bukuroshja argjentinase 36 vjeç ka çmendur fansat me fotot e fundit, të cilët si kanë kursyer komentet dhe zemrat.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb