Një verë vërtetë e nxehtë ajo e Belen Rodriguez. Pas ndarjes me Stefano De Martino ajo nuk ka ndenjur duar lidhur, duke vendosur të kurojë problemet me zemrën me një dashuri të re.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kështu teksa është ndarë edhe me Gianmaria Antinolfi, argjentinasja është hedhur në krahët e një tjetër mashkulli. E përjavshmja Vero e ka fotografuar në Milano, teksa shkëmbente puthje të nxehta me të dashurin e ri, 25 vjeçarin Antonino Spinalbese.

Shkëndija mes Belen dhe Antoninos duket se kanë lindur në Ibiza, ku kanë marrë pjesë në ditëlindjen e mikeshës të tyre të përbashkët, Patrizia Griffini. Cifti është kapur në flagrancë në një lokal, ku kanë kaluar një darkë romantike.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb