Një e djelë sportive për Belen. Showgirli seksi është shfaqur me një kostum blu me të bardhë, duke dhuruar për fansat një foto në pishinë me djalin e saj Santiago.
Ndërsa i dashuri i saj Amndrea Iannone në Instagram tregon tatuazhin e ri me komentin ’gjithçka mund të ndryshojë’.
(da.xha/BalkanWeb)
Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: