E ulur buzë një pishine me bikini teksa tregon format e saj shpërthyese, në javën e 34 të shtatzënisë, Belen Rodriguez është një bombë e vërtetë. Me të me pushime është edhe Antonino Spinalbese dhe fëmija i parë Santiago, që showgieli e ka me ish bashkëshortin Stefano de Martino.

Ajo shfaqet shumë e lumtur dhe duket e dashuruar me meshkujt e saj dhe me të voglën Luna Marie që mban në bark. Një miksim, mes formave të saj shpërthyese dhe mëmësisë, që ajo e tregon pothuajse në çdo foto që bën

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Belen nuk humb asnjë rast për të bërë foto dhe për tu shfaqur e zhveshur. Ajo po e përjeton këtë shtatzëni me një gëzim shumë të madh. Rrobat e saj të plazhit duket se mezi mbulojnë format e saj që tashmë kanë ndryshuar, por Belen i shfaq ato me krenari në çdo foto.

Përveç fotove të saj Belen poston foto edhe të Antoninos, me të cilin duket shumë e dashuruar. Së bashku ndajnë çdo moment dhe së bashku mezi presin momentin për të shtrënguar duart me njëri-tjetrin. Ajo do të bëhet nënë për herë të dytë pas pak javësh, por ndërkohë merr përkëdhelje dhe ledhatime nga i dashuri i saj Spinalbese që nuk i ndahet për asnjë çast.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb