Ajo është një nga yjet e showbizit italian e cila shquhet edhe për format e saj perfektë.

Belen Rodriguez tregon fizikun e saj të admirueshëm teksa po xhiron për një fushatë publicitare.

Showgirli shfaqet joshëse përpara objektivit dhe i dërgon puthje ndjekësve të saj në Instagram.

E veshur vetëm me reçipeta dhe mbathje tyli të zi modelja argjentinase çmend fansat e saj të cilët si kursejnë komentet dhe zemrat.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb