Belen ka postuar foto seksi me mikeshat e saj. Thashethemet dhe paparacët që e ndjekin kudo me bashkëshortin Stefano De Martino mendojnë se çifti është në krizë. Ndërsa në revistën Novella dalin fotot e një mbrëmjeje të zjarrtë kaluar me mikeshat e saj, duke imagjinuar edhe një rikthim të ish të dashurit të saj Marco Borriello.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: