Magjepse, e mrekullueshme, perfekte, e bukur, sensuale. Janë të gjithë këto cilësitë e fotove të fundit të Belen Rodriguez.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Showgirli argjentinas është fotografuar nga objektivi i Vincent Peters ashtu si nëna e ka bërë, duke mbuluar vetëm me një çarçaf të bardhë pjesët e saj intime dhe duke treguar vetëm ‘fluturën’ e saj.

Dhe kaq mjafton për të çuar fansat në delir, që si kursejnë zemrat dhe komentet: Je një kryevepër, e pikturuar me penel, Zot i bukurisë, këta janë disa nga komentet e fansave të saj në Instagram. Ndër të tjera edhe Stefano De Martino bën një like.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: