Zemra e Belen ka gjetur një mashkull të ri për të cilën rreh? Duket se po duke gjykuar nga tufa e madhe e trëndafilave të kuq, që showgirli ka marrë duke e publikuar edhe në Instagram. ‘Nuk janë pak si shumë?’ komenton pak në siklet argjentinasja, teksa fansat e pyesin se kush është admiruesi.

Ndoshta janë nga ana e pilotit Andrea Iannone, me të cilin ajo ka kaluar një natë në diskotekë, apo nga ish-i i saj Marco Borrielo, i cili ndodhej edhe ai disa ditë në Ibiza?
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: